Valentýnská sleva na svatební focení

autor: | 25. 01. 2021 | Novinky

Valentýnská sleva na svatební focení

Pouze do 28.2.2021

Chystáte se na Valentýna požádat svou lásku o ruku nebo se už stalo? Tak to zcela jistě momentálně vyškrtáváte jednotlivé položky na Vašem svatebním seznamu. To budete muset sehnat místo kde se budete brát, najít vhodný termín. No to není vše budete potřebovat sehnat floristu který připraví nejen svatební kytici, ale i celou květinovou výzdobu, najít restauraci, pekaře, cukráře.

Další položka svatebního seznamu – fotograf

No ovšem to přeci není všechno. No neříkejte mi, že chcete svěřit svůj nejkrásnější okamžik kdy si řeknete své ANO, nechat nafotit někým z řad svých přátel, příbuzných či kolegů. Nyní si říkáte, ale viděli jsme jeho fotografie z dovolené a kytičky a architekturu taky hezky fotí. No jako profesionální fotograf Vám to věřím, když má amatérský fotograf dostatek času na kompozici tak jistě vznikne zajímavá a líbivá fotografie. Ovšem zkuste vystavit amatéra stresu při svatebním obřadu (rychle se měnící kompozice, neznalost posloupnosti svatebního obřadu, často překvapí i měnící se podmínky světla…) inu myslím, že kamarád vás za to moc nepochválí čemu ho chcete vystavit. Pokud nic nechcete ponechat náhodě a chcete skutečně profesionální svatební fotografie z obřadu a poté i krásné stylizované portréty, svěřte se raději do mých rukou. Prošlo mi pod rukama více jak 500 svatebních párů za více jak 12 let své kariéry.

Sezóna 2021 je mimořádná

Pro svatební sezónu 2021, mám pro Vás připravené dva základní balíčky svatební fotografie s pevně stanovenou cenou. Nyní jsem pro Vás připravil i příjemnou zprávu. Po celý měsíc únor, díky Valentýnovi je cena výrazně snížená. Neváhejte si proto co nejdříve rezervovat svůj termín. Proč? V roce 2020, díky pandemické situaci, řada párů přesunula svatby právě na tento rok. To má vliv i na poměrně plný diář a proto Vám doporučuji co nejdříve objednat a já Vám obratem potvrdím volnost termínu.

Smlouva o dílo je základ

Víte, že svatební focení uskutečňuji pouze na základě Smlouvy o dílo? Řada fotografů se nijak smluvně neváže a dosti často to bývá problém ze zkušenosti párů, které jsem za ty roky vyslechl bývá neblahým faktem to, že fotograf termín odřekne. To pak mívají snoubenci oči pro pláč. Za celou kariéru jsem toto, nikdy zákazníkům neudělal, Smlouva o dílo je právní dokument, který chrání obě strany. Co je pro Vás navíc velmi důležité, že fotografie získáte nejpozději do 14 dnů od svatebního obřadu.

Podívejte se níže na nabídku svatební fotografie a rozhodněte, zda-li jsem právě pro Vás ten vhodný tvůrce Vašich vzpomínek při tvorbě svatebního alba.

Nabídku svatebních balíčků najdete: ZDE.