Tvorba webových stránek

Každé podnikání, živnost a řemeslo je individuální. Stejně tak každá internetová stránka nemůže být stejná. Každý má svou představu o tom co mají takové stránky umět a co je jejich cílem.

 

nabídka webdesignu

Webové stránky s pravidelnou údržbou

V současné době, musí internetové stránky splňovat řadu aspektů, které vašemu podnikání zajistí úspěch.

Webové stránky jsou jedním z nejdůležitějších marketingových nástrojů, pro získávání nových, ale i stávajících zákazníků.

Udržujte internetové stránky stále aktuální, pracujte na obsahu, každou novinku a každou akci ve vaší firmě dávejte pravidelně vědět svým zákazníkům. Udržujte stránky živé. Nebo ještě lépe, věnujte se svému podnikání a já se rád o vše postarám.

Ano, tvorba internetových stránek nemusí být jen o předání zpracované zakázky, ale může to být i web s mou aktivní spoluprácí. Vy se jen starejte o své podnikání a já se vám postarám o internetové stránky tak, aby vaši zákazníci stále přicházeli a to jak noví tak stávající.

Jak proběhne spolupráce?

Poptávka

Kontaktujte mě pomocí poptávkového formuláře. Do 48 hodin se Vám ozvu a domluvíme další kroky spolupráce, pošlu Vám i krátký dotazník abych znal přesněji Vaše představy.

h

Podklady

Když už jsme se kontaktovali a já již znám Vaší představu jak má vypadá Váš web. Tak od Vás potřebuji podklady (logo, případně corporate identity, fotografie, text). Nemáte-li domluvíme individuálně řešení.

Tvorba webu

Nyní už jedna z nejdůležitějších fází Vaší spolupráce se mnou. Dohodli jsme se na cenové kalkulaci, uhradili jste zálohu (50% z celkové ceny). Veškeré podklady od Vás mám a já se pustím do tvorby Vašich stránek.

l

Obsah

Zde již doladím veškeré texty pokud to je součástí domluvené objednávky (doporučuji). Texty doladím tak, aby splnili veškeré náležitosti pro optimalizaci SEO, postarám se o interní prolinkování. Obrázky a fotografie optimalizuji do velikosti nutné pro web a vyhledávání. Zde je má práce na webu u konce.

Schválení

Design webových stránek, texty, rozmístění fotografií a kontrola veškerých kontaktních údajů na webu. To je váš poslední úkol. Je-li vše v pořádku, tak nám nic nebrání spustit web. Pokud máte vlastní doménu potřebuji přístupy. Pokud ne vše rád zařídím jak doménu tak hosting. Nyní už jen doplaťte zbývající 50% doplatek zálohy. Po připsání platby přesuneme web na doménu.

w

Návod nebo školení

Pokud máte více stránkové webové stránky, tak jsou instalovány i s redakčním systémem WordPress. Díky němu si můžete sami upravit texty, napsat články, přidat nebo odebrat fotky. Nemusíte se bát, že nebudete umět nic ovládat. Internetové stránky dodávám i s podrobným návodem s ilustracemi. Nebo se i domluvíme k proškolení personálu. Další možností je, že jakékoliv úpravy nebo i psaní článků mohu psát já.

h

Smlouva o dílo

Veškeré internetové stránky tvořím pouze na základě smlouvy o dílo.

Ve smlouvě jsou vymezeny veškeré domluvené pojmy, plnění, termín předání díla, domluvená cena, případné sankční plnění a další.

Smlouva o dílo je po domluvení veškerých podkladů k tvorbě webových stránek a schválené cenové kalkulaci sepsána smlouva. Tu vám zašlu elektronicky k přečtení a podpisu. Podepsanou mi elektronicky zašlete zpět a já jí orazítkuji s podpisem a posílám zpět k Vám.

Veškeré osobní údaje jsou uchovávány pouze po dobu trvání naší spolupráce dle ustanovení zásad ochrany osobních údajů.

Bez smlouvy o dílo a schválení obchodních podmínek, webové stránky netvořím. Jedná se tak o dokumenty chránící i Vás jako zákazníka.

Jaké webové stránky mohou být?

Webová vizitka (MICROSITE)

Jednostránková internetová prezentace, kterou nejčastěji volí malí živnostníci jako jsou kadeřnice, vizážistky, řemeslné živnosti a další. Jinak řečeno zde se nepočítá s pravidelnou aktualizací webových stránek. Můžete zde mít popis služeb, ceník, fotografie, provozní doba a kontakty pro objednávky atd. Je možné rozšíření i o rezervační formulář. Vše k individuální dohodě.

Klasické internetové stránky 

Zde se již taková prezentace zpracuje do vícečetného menu. Takové zpracování je dle potřeb klienta indivudálně řešeno. Existuje mnoho možností technického řešení. Můžeme napojit nejen kontaktní formulář, rezervační formulář, fotogalerie, blog a mnohé další. Takové stránky často využijí firmy s větším rozsaheme služeb, díky fotogalerii doporučuji i fotografům.

Technické řešení webů 

  • SSL certifikát (https)
  • Pravidelná údržba WordPress funkcí
  • Zabezpečení internetových stránek proti napadení
  • Pravidelné zálohování pro případ ztráty dat, dokážeme znovu obnovit vaší prezentaci.
  • Takové řešení je součástí veškeré webové prezentace a je součástí pravidelného ročního poplatku ve vyši 3990,-Kč/rok

Napište si o nabídku!

Kolik stojí webové stránky?

Cena tvorby webových stránek je individuální. Závisí tak na náročnosti realizace díla a také technickém řešení na míru přání zákazníka.

Cenovou nabídku tak získáte vyplněním kontaktního formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech. Ozveme se Vám maximálně do 48 hodin od odeslání formuláře.

Telefon: +420 723 279 113

Pracovní doba: PO – PÁ od 8:00 do 16:00 hod.

Webové stránky tvořím v rámci celé České republiky.

Těším se na spolupráci, Petr Čihák