Svatby jako v ráji to je krásný Hrad Valdštejn

autor: | 18. 03. 2021 | Blog

Hrad Valdštejn je krásný nejen svou historií, ale krásnou přírodní scénou. Svatební obřad a fotograf, který se postará o to správné kouzlo. Osobně jsem se na toto místo vždy těšil. Kdo měl objednán obřad přímo na hradbách, tak na fotografiích měli za zády nejen hlavní palác, ale i kapli. Cimbuří na této skále kam byl usazen tento nádherný hrad, dotváří krásnou scenérii. Na jedné straně hradby pískovcové skály, zeleň a na straně druhé údolí Hruboskalska.

Kde všude na Hradě Valdštejn můžete mít obřad?

Nejdříve, bych zde rád vypíchl fakt, že svatební obřady se zde konají po dvou hodinách. Což je například pro fotografování ideální prostor. Svatební obřady na Hradu Valdštejn se mohou konat v barokní kapli svatého Jana Nepomuckého nebo na starobylé hradní zdi, kde nevěsta schází po dlouhých schodech, umocňuje všem zúčastněným zážitek z obřadu. Po dobu svatebního obřadu, je znemožněn průchod návštěvníků hradu.

Po nutných společných fotografií si Vás vezmu a společně si projdeme všechna venkovní zákoutí která jsou nádherná i s průhledy na Hruboskalsko v pozadí s Troskami. Pokud si budete přát i vnitřní fotografování, hrad jej má za poplatek.

Z hlediska svatebního fotografa, Hrad Valdštejn jedině doporučuji. Podívejte se na fotografie z místa viz níže. Pokud se Vám fotografie budou líbit, budu potěšen pokud se rozhodnete o fotografování právě ode mě.

V minulých týdnech jsem Vám představil svatební fotografie na Zámku Sychrov a Hrubý Rohozec. Podívejte se na články a svatební fotografie i odtud.

Svatební fotografie na Hradě Valdštejn

Svatební obřady na hradě Valdštejn zajišťuje (zde si rezervujte termín obřadu):

Matriční úřad Turnov
Skálova 84, Turnov
tel.: 733 691 479, 481 366 805
e-mail: i.krtickova@mu.turnov.cz
web: www.turnov.cz

Informační stránka Hradu Valdštejn

http://www.hrad-valdstejn.cz/