Služby

v současné době nabízím tvorbu internetových stránek, na míru Vašemu podnikání nebo prezentaci Vašich koníčků, osobních blogů apod.

Služby především v oblasti podpory Vašeho podnikání

Váš byznys potřebuje ziskové internetové stránky, ale také maximálně udržovat stránky živé abyste se dostávali co možná nejvíce do předních pozic vyhledávačů a to i bez placených reklamních kampaní typu PPC reklama. Ideální je obsahově pracovat tak, abyste maximálně využili možností optimalizace pro vyhledávače (SEO), což je organická možnost marketingu, která nestojí žádné peníze. Díky tomu se například ve svém regionu dostanete na přední pozice vyhledávačů.

Možností jak dosahovat úspěšných webů, respektive úspěchů v poptávkách a hlavně získání zákazníků je mnoho. Společně najdeme řešení, na míru Vašeho podnikání. Naše internetové stránky jsou vždy přehledné a obsahově budeme pracovat společně na růstu nejen Vašich stránek ale co je nejdůležitější je na získávání Vašich nových zákazníků.

Naše internetové stránky nasazujeme na redakční systém WordPress, kde díky němu si můžete sami napsat nové články, případně upravit texty a budete-li mít fotogalerii, tak i přidávat nebo odebírat fotografie. Nebojte se, vše Vás osobně naučím v úvodním školení a také budete mít po ruce jednoduchý návod, který vám dám společně s Vašimi novými stránkami.