Služby

Portfolio služeb se pohybuje mezi fotografováním a grafikou. V rámci této prezentace, Vám však nabízím především služby svatební fotografie a fotografování v exteriérech. Má specializace na svatby čítá nejdelší praxi, fotografováním se totiž zabývám více jak 12 let. Díky tomu Vám zaručuji profesionální pohled na dokumentování vašeho jedinečného dne nebo třeba fotografování Vaší rodiny, dětí či samostatných portrétůexteriérové fotografie.

Do portfolia mých služeb však patří i tvorba webových stránek a nabízím také internetový marketing. V době kdy u mě probíhalo tvůrčí volno (2018-2020), jsem se intenzivně vzdělával a připravoval na novou profesi. Webové stránky velice rád tvořím pro OSVČ, drobné podnikatele. Webové stránky tvořím na základě vlastních návrhů, nebo úprav webových šablon. Díky tomu je cena poměrně výhodná o proti velkým internetovým studiím. Internetové stránky jsou na základě klasické smlouvy o dílo.

Svatební fotograf

v Liberci a okolí

Pro svatební sezónu 2021, jsem pro Vás připravil dva svatební balíčky. Vzhledem k situaci z roku 2020, kdy se kvůli pandemii řada svateb vůbec nekonala, došlo k přesunutí řady zákazníků právě do roku 2021. Objednávka tak bude nezávazná do doby, než se Vám ozvu s potvrzením volného termínu.

Objednávku učiníte kliknutím na tlačítko zvoleného balíčku a v dalším kroku následným vyplněním objednávkového formuláře. 

Pro tento rok tak nefotografuji balíčky v rámci celého dne nebo svatebních hostin. Děkuji za pochopení.

Balíček OBŘAD

Čas fotografa: cca 1 hodina

Fotografování pouze průběhu svatebního obřadu, gratulace, velká skupinová fotografie, malé skupinky s rodiči, svědky, sourozenci.

Získáte 80-100 upravených fotografií na CD nebo Vaší USB flash, lze zaslat i formou úschovny.

Tisk fotografií 15 kusů ve formátu 13x18cm

U balíčku obřad, máte fotografie zpracované do 7 dnů od obřadu.

Fotografie do tisku si pak vybíráte v klidu domova a vyberete si právě takové fotografie, které se Vám k tisku líbí.

Neupravené fotografie neposkytuji!

Cena balíčku Obřad: 2.999,-Kč ♥

Balíček OBŘAD a stylizované portréty

Čas fotografa: 2-2,5 hodiny

Rozšířená forma balíčku obřad obsahuje: fotografování průběhu svatebního obřadu, gratulace, velká skupinová fotografie, malé skupiny s rodiči, sourozenci, svědky a přáteli. Poté fotografie novomanželů v zámeckém parku či okolních parcích v místě obřadu.

Získáte 120-150 upravených fotografií na CD nebo Vaší USB flash, lze zaslat i formou úschovny.

Tisk fotografií 25 kusů ve formátu 13x18cm.

U balíčku obřad, máte fotografie zpracované do 14 dnů od obřadu.

Fotografie do tisku si pak vybíráte v klidu domova a vyberete si právě takové fotografie, které se Vám k tisku líbí.

Neupravené fotografie neposkytuji!

Cena balíčku Obřad a st.portréty: 5.999,-Kč ♥

POZNÁMKA  ♥

U obou svatebních balíčků se platí vždy 50% z celkové ceny a doplatek se uskutečňuje až po dokončení fotozakázky, tedy ve chvíli, kdy si vybíráte fotografie do tisku. Tato záloha vám nejen ulehčí od finanční nákladnosti, ale fotografa tak zavazuje na pevno držet Váš termín.

Fotografování se uskutečňuje na základě smlouvy o dílo.

Exteriérové focení

LIBERECKO & PRAHA

Velmi oblíbené fotografování nejčastěji mezi rodinami, ale i páry a samostatné portréty. Když jsem poprvé v roce 2013 přišel s možností vzít zábleskovou techniku ven a začít fotit zákazníky venku, strhla se neuvěřitelná obliba a já začal mít pocit, že ateliér snad ani nepotřebuji. No ani se nedivím, však se podívejte do galerie na fotky předchozích klientů. Jistě jim dáte za pravdu a budete podobné fotografie chtít ve svém rodinném fotoalbu.

No a pro koho je focení vhodné? Doporučuji to jako rodinné foto, ale i samostatné portréty, párové foto ale fotografoval jsem i například mazlíčky (pejsky, kočky, králíky…)

U rodinné fotografie to probíhá tak, že se fotí celá rodina ve skupině a poté si rozdělím sourozence či samotné děti a samotné rodiče. Focení je zábavné a rozhodně si to společně všichni užijeme.

Exteriérové fotografování

Čas fotografa: cca 2 hodiny

V různých lokacích se společně projdeme například po parku s několika různými zastaveními, aby pozadí na fotkách nebylo nudné a fádní.

Získáte 30 upravených fotografií na CD nebo Vaší USB flash, lze zaslat i formou úschovny. Fotografie upravené nad počet je úprava 50,-Kč/kus

Zasílám náhledy všech nafocených snímků, kde si sami vyberete v klidu domova právě ty fotografie, které si přejete upravit v uvedeném počtu. 

Neupravené fotografie neposkytuji!

Cena exteriérové focení: 2.000,-Kč ♥

LOKALITY  ♥

Co se týče lokací v podstatě jsem často rád, když se domluvíme individuálně. Jistě máte své oblíbené lokace stejně jako já. Nejčastěji fotografuji v rámci Liberce ve Vratislavicích kde jsou krásné parky a okolní louky. Ovšem často se s klienty dohodneme na Zámeckém parku Sychrov, Hrubý Rohozec, Lázně Libverda…

V Praze jsou oblíbené lokace Grébovka (Havlíčkovy Sady), Stromovka, Petřín, často se domlouváme i v Průhonickém zámku především v zámeckém parku.