Seriál o nejkrásnějších místech na svatební obřady v Libereckém kraji

autor: | 28. 02. 2021 | Blog

Za svou kariéru svatebního fotografa, jsem procestoval řadu krásných míst v rámci jednoho z nejkrásnějších krajů České republiky. Liberecký kraj je svou rozlohou řazen mezi nejmenší kraje, ale svou rozmanitostí přírodních krás a především památek v podobě hradů, zámků, zřícenin až po ty nejkrásnější kaple, kapličky až po chrámy. Ano, to vše jsou místa, kde si jistě budete přát, říci své Ano.

Seriál, který si klade za cíl Vás inspirovat

Svatební fotografie Sychrov

Možná jste minulý rok i letos plánovali svatbu, ale vládní nařízení v rámci pandemie, vás jednoduše odrazuje a vy tak stojíte před rozhodnutím řekneme si své ano letos nebo až příští rok? Ať je Vaše rozhodování jakékoliv, bude mi ctí Vám představovat místa, která jsem za svou poměrně dlouhou kariéru svatebního fotografa navštívil se svým fotoaparátem a tvořil vzpomínky do svatebního alba. Je to velmi příjemný pocit, vědět, že má práce bude trvalou hodnotou dvou zamilovaných srdcí.

Každý pátek, se tak můžete těšit na představení jednoho svatebního místa v Libereckém kraji, kde jsem fotografoval, prohlédnete si ona místa a fotografie které jsem zde pořizoval. Bude mi ctí, pokud se budu moci i já podílet na tvorbě vzpomínek do trvalé hodnoty, zvané svatební album.

První díl už v pátek 5.3.2021

Nezapomeňte si přečíst a prohlédnout fotografie již v pátek 5.3.2021, bude to právě toto místo, které se stane osudovým místem na celý život? Jaké místo Vám představím jako první? Bude tím jedno z nejznámějších míst pro svatby jako stvořené, místo které znáte z řady pohádek. Není tím nic jiného než …. Ne, já to ještě neprozradím. Nechejte se překvapit a sledujte mé stránky.

Fotogalerie k článku