Aktuálně v týdnu uzavřeno 6 nových objednávek svatební fotografie

autor: | 9. 02. 2021 | Novinky

Je to neuvěřitelné, ale od začátku spuštění slevové Valentýnské akce na svatební focení v Liberci a okolí, jsem jen za týden uzavřel 6 smluv o dílo. Ve většině případů se jedná o termíny na červen a červenec. Neváhejte si také co nejdříve objednat Váš termín svatby. Jen podotýkám, že tento rok bude co se svateb týče rekordní.

Rekordní svatební sezóna, to je rok 2021

Jak je to možné že zrovna tento rok? Důvod je prostý. Rok 2020, řadě snoubenců totiž plány zkřížila hygienická opatření vlády a rozhodli se tedy rovnou vše přesunout právě na tento rok. Je to znát i na mém plném diáři. Můžu říci, že tak jak je plný letos jsem za svou kariéru a to je už dobrých 12 let, nikdy nezažil.

Svatební fotograf Liberec
Manželé Skrbkovi v krajině krásného Podještědí

Jak objednávat?

Jednoduše se podívejte na svatební nabídku pro tento rok, vyberte si balíček který se Vám líbí a klikněte na odkaz objednat. V dalších krocích už jen vyplňte náležitosti objednávkového formuláře a odešlete objednávku. Termín Vám obratem potvrdím a domluvíme se na náležitostech Smlouvy o dílo. Termín tak bude už jen Váš a Vy si můžete odškrtnout další položku v nabitém svatebním seznamu.

Těším se na Vás, Váš svatební fotograf pro Liberec a okolí Petr Čihák